Przetargi i zamówienia

Bieżące przetargi ogłoszone przez Straż miejską w Bytomiu

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ofert na sprzedaż fotoradaru Multanova 6F na trójnogu.
Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ofert na sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S6 Edge.
Załącznik:

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do składania ofert  na zakup i dostawę dwóch samochodów osobowych typu SUV dla potrzeb Straży Miejskiej w Bytomiu

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w II konkursie ofert na sprzedaż telefonu komórkowegomarki Samsung Galaxy S6 Edge.

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w II konkursie ofert na sprzedaż fotoradaru Multanova 6F na trójnogu.

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w III konkursie ofert na sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S6 Edge.

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w III konkursie ofert na sprzedaż fotoradaru Multanova 6F na trójnogu.

Komendant Straży Miejskiej w Bytomiu zaprasza do wzięcia udziału w IV konkursie ofert na sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S6 Edge.